Ta strona wymaga flash playera w wersji co najmniej 7!
VOIP Partners
VOIP Partners
Menu
VOIP Partners VOIP Partners
Jeśli chcesz dostawać wiadomości o promocjach wpisz swój e-mail

usuń dodaj
Wyszukiwanie

Szukaj

VOIP Partners
CISCO SWITCH Serii 5000 5500

Cisco Systems: CISCO SWITCH Serii 5000 5500  
CISCO SWITCH Serii 5000 5500 CISCO SWITCH Serii 5000 5500
Cisco Systems: CAB-AC-2800W-EU=  
CAB-AC-2800W-EU= Europe Power Cord
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-C5507=  
WS-C5507= Catalyst 5500 Chassis with Single AC Power Supply (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-C5505-CHAC=  
WS-C5505-CHAC= Catalyst 5505 Chassis with Single AC Power Supply (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-C5509-CHAC=  
WS-C5509-CHAC= Catalyst 5509 Spare Chassis with one AC power supply
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-F5531A=  
WS-F5531A= Catalyst 5000 Family Supervisor III NFFC II-A (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5530-E3A=  
WS-X5530-E3A= Catalyst 5000 Family Supervisor III w/ NFFC II-A
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5550=  
WS-X5550= Catalyst 5500/5000 Supervisor IIIG
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-U5534-GESX=  
WS-U5534-GESX= Dual Port 1000BaseSX Uplink Module for Sup III (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-U5535-FEFX-SMF=  
WS-U5535-FEFX-SMF= Dual Port 100BaseFX SMF Uplink Module for Sup III (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-U5536-GELX=  
WS-U5536-GELX= Dual Port 1000Base-LX SMF Uplink Mod For Supvr Engine III
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-U5537-FETX=  
WS-U5537-FETX= Four port 100BaseTX Uplink module for Supervisor-3 (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-F5541=  
WS-F5541= Route Switch Feature Card for WS-X5540 and WS-X5550
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-F5541-EU=  
WS-F5541-EU= Promotional Price for C5K Route Switch Feature Card
cena 0.00 zł


Cisco Systems: MEM-C5K-SUP3-UPGD=  
MEM-C5K-SUP3-UPGD= C5000 Supervisor Engine III 64MB DRAM upgrade kit (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5012A=  
WS-X5012A= 48 Port 10BT Desktop Ethernet Switching Module (telco,spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5225R=  
WS-X5225R= 24 Port 10/100TX Backbone Sw. (FEC, 802.1Q/ISL,RJ-45)(spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5234-RJ45=  
WS-X5234-RJ45= 24-port 10/100TX Switch Module (FEC,WRED,802.1Q/ISL,RJ-45)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5236-FX-MT=  
WS-X5236-FX-MT= 24-port 100FX Switch Module (FEC,WRED,802.1Q/ISL,MT-RJ)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5237-FX-MT=  
WS-X5237-FX-MT= 24-port 100FX SMF MT-RJ switch mod (FEC, 802.1Q/ISL, WRED)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5239-RJ21=  
WS-X5239-RJ21= 36-port 10/100TX Switch Module (FEC,WRED,802.1Q/ISL,Telco)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5403=  
WS-X5403= C5000 Gigabit Ethernet Sw. Module w/o GBIC (3 port)(spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5030=  
WS-X5030= Catayst 5000 Family 16 Port Copper Token Ring Switch Module
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5031=  
WS-X5031= Catalyst 5000 Family 16 Port Fiber Token Ring Switch Module
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5157=  
WS-X5157= Catalyst 5000 ATM OC-3 LANE Module Dual PHY (SMF, SC)(spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5158=  
WS-X5158= Catalyst 5000 ATM OC-3 LANE Module Dual PHY (MMF, SC)(spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5161=  
WS-X5161= C5000 ATM OC-12 LANE/MPOA Module Dual PHY (MMF, SC) (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5162=  
WS-X5162= C5000 ATM OC-12 LANE/MPOA Module Dual PHY (SMF, SC) (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5165=  
WS-X5165= Catalyst 5500 ATM Fabric Integration Module (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5167=  
WS-X5167= C5K ATM OC-3 LANE/MPOA module dual PHY (multimode,SC) spare
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5168=  
WS-X5168= C5K ATM OC-3 LANE/MPOA module dual PHY (singlmode,SC) spare
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5201R=  
WS-X5201R= 100FX Backbone Switching (FEC,802.1Q/ISL,SC,12 port)(spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5302=  
WS-X5302= Catalyst 5000 Route Switch Module (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5303-15=  
WS-X5303-15= Catalyst 5000 Versatile Interface Processor - Model 2-15
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5303-40=  
WS-X5303-40= Catalyst 5000 Versatile Interface Processor - Model 2-40
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-X5410=  
WS-X5410= Catalyst 5000 9 Port Gigabit Etherchannel Switching Module
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-C5514-CL=  
WS-C5514-CL= Catalyst 5505/5509 Backplane Clock Module (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-C5008B=  
WS-C5008B= Catalyst 5000/5505 AC Power Supply (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-C5508=  
WS-C5508= Catalyst 5500 AC Power Supply (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-C5518=  
WS-C5518= Catalyst 5509 AC Power Supply (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-C5599=  
WS-C5599= Catalyst 5500 Rack Mount Kit and Cable Mgmt Guide (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: WS-C5099=  
WS-C5099= C5000/5505 Rack-Mount Kit and Cable Mgmt Guide (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: CAB-RSM2CON=  
CAB-RSM2CON= RSM Console Cable (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: CAB-RSM2AUX=  
CAB-RSM2AUX= RSM Auxilliary Cable (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: CD5-C-12.0T=  
CD5-C-12.0T= Catalyst 5000 RSM IP Feature Pack
cena 0.00 zł


Cisco Systems: CD5-CL-12.0T=  
CD5-CL-12.0T= Catalyst 5000 RSM IP 56 Feature Pack
cena 0.00 zł


Cisco Systems: CD5-CK-12.0T=  
CD5-CK-12.0T= Catalyst 5000 RSM IP 40 Feature Pack
cena 0.00 zł


Cisco Systems: CD5-B-11.2P=  
CD5-B-11.2P= Catalyst 5000 RSM Desktop Feature Pack
cena 0.00 zł


Cisco Systems: CD5-BSL-12.0T=  
CD5-BSL-12.0T= Catalyst 5000 RSM Desktop/IBM/56 Feature Pack
cena 0.00 zł


Cisco Systems: CD5-BSK-12.0T=  
CD5-BSK-12.0T= Catalyst 5000 RSM Desktop/IBM/40 Feature Pack
cena 0.00 zł


Cisco Systems: CD5-A-12.0T=  
CD5-A-12.0T= Catalyst 5000 RSM Enterprise Feature Pack
cena 0.00 zł


Cisco Systems: CD5-AL-12.0T=  
CD5-AL-12.0T= Catalyst 5000 RSM Enterprise/56 Feature Pack
cena 0.00 zł


Cisco Systems: CD5-AK-12.0T=  
CD5-AK-12.0T= Catalyst 5000 RSM Enterprise/40 Feature Pack
cena 0.00 zł


Cisco Systems: MEM-RSM-FLC20M=  
MEM-RSM-FLC20M= Catalyst 5000 RSM Flash Credit Card: 20MB (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: MEM-RSM-64M=  
MEM-RSM-64M= Catalyst 5000 RSM 64 MB DRAM (spare)
cena 0.00 zł


Cisco Systems: MEM-RSM-128M=  
MEM-RSM-128M= Catalyst 5000 RSM 128 MB DRAM (spare)
cena 0.00 zł


VOIP Partners
(c) 2006 VoIP Partners. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie Internet Plus.